Zdroj: archiv webu

Oslňte svým pohledem

6. 9. 2016

Kam asi nejčastěji padají pohledy mužů? Rozsáhlé průzkumy ukázaly, že se muži nejdříve zahledí do očí, poté se zaměří na úsměv a následně na ňadra. Oči o člověku prozradí mnoho a my vám v tomto článku poradíme, jak prohloubit váš pohled ve třech krocích.

Nejprve svůj pohled rozjasněte a otevřete pomocí bílé kajalové tužky Dermacol White White Kohl Pencil. Má krémově bílou barvu, je vysoce krycí, voděodolná a dlouhotrvající. Výrazného rozjasňujícího efektu dosáhnete nalíčením vnitřní linky oka. Zároveň lze tužku použít i jako bázi pod oční stíny. Stačí ji prstem nebo štětcem rozetřít po celém horním víčku a následně nanést stíny, které díky tomu déle vydrží a získají výraznější barvu.

Pro krásné a nepřehlédnutelné řasy použijte novou řasenku Dermacol Ultratech Mascara. Ultrapružný kartáček řasy perfektně oddělí, krátké štětinky umožní nanášet hmotu tak, že řasy působí plnějším a oběmnějším dojmem. Pro nejlepší efekt doporučujeme nechat kartáček pomalu třikrát až čtyřikrát sklouznout od kořínků řas až po jejich konečky.

Stává se, že ženy často zapomínají na obočí, to je však velkou chybou, protože umocňuje celkový výraz obličeje. S automatickým pudrovým stínem na obočí Dermacol Powder Eyebrow Shadow dostane vaše obočí přirozený vzhled a díky přesnému aplikátoru je nalíčení snadnější než vykreslení tužkou.

Tři jednoduché kroky a máte ještě krásnější a výraznější pohled!

 

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018