Zdroj: archiv Starbucks

Osvěžte se během slunečných dnů

2. 6. 2022

Nemáte v teplém počasí chuť na horké nápoje? Vyzkoušejte ledové kávové alternativy v kavárnách Starbucks. Ať už jste fanouškem klasiky bez mléka a cukru, preferujete latte nebo cappuccino, či dáváte přednost experimentování… Určitě si vyberete z široké letní nabídky ledových kávových nápojů.

1
Zdroj: archiv Starbucks

Vysoko na žebříčku oblíbenosti se už několik let drží Cold Brew. Za studena louhovaná káva je specifická svojí výraznou chutí a vysokým obsahem kofeinu. Během horkých dní je tak ideální náhradou za klasiku, jako je espresso nebo Americano.

Pro ty, kteří preferují kávu s mlékem, je dostupná také verze Cold Brew Latte, a pokud rádi experimentujete, nemůžete vynechat novinku v podobě Salted Caramel Cream Cold Brew. Tato letní kávová novinka je oslazena nádechem vanilky a doplněna bohatou smetanovou pěnou s příchutí slaného karamelu.

Všechny kávové fanoušky určitě potěší také jemná chuť kávy Blonde Roast, kombinované s ovesným nápojem, protřepané s ledem a sirupem z hnědého cukru. To všechno dohromady vytváří unikátní chuťový profil Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Tento nápoj je navíc stoprocentně veganský, čímž doplňuje bohatou nabídku nápojů, dezertů a sendvičů na rostlinné bázi v kavárnách Starbucks v Česku.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018