Zdroj: fotobanka automobilky DS Automobiles

Pařížský týden módy ve stylu DS

8. 7. 2020

Pařížský týden módy se při své letošní letní sezóně otevře širšímu publiku než obvykle, protože přehlídky budou vysílány online. Partnerem akce je společnost DS Automobiles, která se naplno zapojí a představí práci nových designérů. Módní značky Blue Marble, Boramy Viguier, EGONlab, Germanier a Mansour Martin, které organizátoři z Fédération de la Haute Couture et de la Mode označili jako nové a objevné, nabídli to nejlepší ze své práce.

Fotograf Paul Franco se posunul po Seině směrem od Tokijského paláce. kde tyto talenty obvykle prezentují nové trendy, do zámku Château de Bizy, kde odhalil svou vizi pařížského týdne módy 2020.

Setkání těchto návrhářů a vozů DS Automobiles dalo pod dozorem fotografa jedinečnou dimenzi pojmu „krása“. Primární role oděvu nebo automobilu se stírá a vzniká opojný požitek. Projekt „Un Autre Regard“ otevírá nové možnosti ve světě fotografického umění. Na nádvoří a v zahradách zámku bylo představeno pět fotografií vozů DS 3 Crossback E-Tense, DS 7 Crossback E-Tense 4×4 300 a DS 9 E-Tense.

Společnost DS Automobiles pravidelně pracuje již od svého založení před pěti lety s největšími módními salony uznávanými pro své know-how. Týmy studia DS Design Studio Paris spolupracovali s těmi nejlepšími řemeslníky, specialisty na výšivky, zavazadla, peří, křišťál nebo slámu při vytváření stále ikoničtějších interiérů vozů. Vzniklá díla se stala zdrojem inspirace pro kokpity vozů DS 3 Crossback , DS 7 Crossback, DS 9 i budoucích modelů značky.

Projekt „Un Autre Regard“ bude k vidění především na účtu @DS_Official Instagram do 13. července během pařížského týdne módy. Ve velmi omezeném množství bude k dispozici také tištěná verze.

Sdílet článek:

Více na webu DS

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018