kolekce samlaren: foto Fjallraven

Recyklovaná móda má zelenou

17. 8. 2023

Dát zbytkům látek z výroby nový život, o to se už podruhé pokouší Fjällräven se svou limitovanou kolekcí oblečení a vybavení Samlaren. Jednotlivé kusy oblečení a doplňků jsou stejně odolné, funkční a spolehlivé jako jejich klasické varianty. Získávají však přidanou hodnotu díky jedinečnému designu a použití upcyklovaných materiálů.

Samlaren-Kanken-2A_A-2-ve-velke-velikosti
batoh z kolekce samlaren: foto Fjallraven

První část kolekce Samlaren, která obsahuje limitované a ručně číslované bundy, košile, šortky a šortky s laclem, je dostupná na webu www.fjallraven.com.

Ve druhé části kolekce, která byla nyní uvedena na trh, Fjällräven představuje limitované modely oblíbených batohů Kånken a Haulpack. Ty jsou k dostání také v prodejnách Fjällräven Shop v České republice a na Slovensku.

Samlaren Kånken

Limitovaná edice ikonického batohu Kånken vyrobená ze zbytků látek z výroby. Samlaren Kånken je o něco větší než klasický Kånken, ale zachovává si stejnou nadčasovou funkčnost jako originál. Má prostornou hlavní přihrádkou, která má v zadní vnitřní kapse uložený sedák, polstrované ramenní popruhy a několik kapes – otevřených, na zip nebo s knoflíky.

Samlaren-Dungaree-Shorts-W_3_A-2-ve-velke-velikosti
dámské šortky z kolekce samlaren: foto Fjallraven

Všechny výrobky z kolekce Samlaren jsou číslované a poznáte je podle originálního loga.

Samlaren Dungaree Shorts

Dámské šortky z limitované edice s designem inspirovaným kalhotami Vardag Dungaree. Samlaren Dungaree Shorts jsou vyrobeny ze zbytků látky G-1000, mají nastavitelné ramenní popruhy s kovovým zapínáním vpředu a několik praktických kapes, včetně kapsy na nůž a malého poutka na nářadí.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018