Foto: Sabina Kvášová

Peugeot 108 pohledem výherkyně Denisy

11. 1. 2016

Jak se jezdilo v malém městském autě Peugeot 108  naší redakci už víte z našeho testu. Jak si ovšem vedl Peugeot u naší vítězky Denisy z Krupky?

PEUGEOT 108: MALÝ VELKÝ VŮZ
Jakmile se Denisa dozvěděla o své výhře, naplánovala si s Peugeotem 108 výlet z Prahy na Moravu, aby auto řádně otestovala.

„Vpředu je auto velmi prostorné, takže je pohodlné i na delší cestu ve dvou. Ve 4 už by to bylo asi horší,“ zhodnotila Denisa prostornost vozu, který se zvenčí zdá menší než ve skutečnosti je. „Jako vůz na nákupy je ale ideální, basa piv se do kufru vejde akorát, i když se to na první pohled nezdál,“ doplnila postřeh z nákupu.

JÍZDNÍ DOJMY
Jízdu si Denisa velmi užila. Překvapením byla stabilita auta při jízdě na dálnici. „I přes malé rozměry auto výborně drží na silnici, a to i při větších rychlostech.“

IMG_20151205_150646
Foto: Sabina Kvášová

SLABÉ STRÁNKY
Denisa našla zdá se jen jednu výtku k jízdním vlastnostem vozu: „Jediným výraznějším mínusem, které jsem zaznamenala je menší rejd a mrštnost při složitějším parkování na malém prostoru.“

SILNÉ STRÁNKY
Denisa na Moravě ozkoušela také kopce. Zde žádné zklamání také nepřišlo. „Zrychlení i tah do kopce naprosto stačí.“

Mezi další plusy přidala zadní kameru. Je to skvělý pomocník při couvání nebo parkování nejen při nákupu. Další velké plus je možnost připojení telefonu a přehrávání hudby.

„Nejvíce mě mrzelo, že jsem nemohla vyzkoušet stahování střechy, jelikož nám počasí nepřálo. Ovšem o to více jsem ocenila vyhřívání kožených sedaček,“, uzavřela své hodnocení Denisa.

Sdílet článek:

Více na webu Peugeot

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018