Zdroj: archiv webu

Podzimní novinky u Dermacol

6. 10. 2018

Přivítejte podzim hned čtyřmi kosmetickými vychytávkami! Dermacol představuje novinky dekorativní kosmetiky, které vám pomohou zamaskovat drobné nedokonalosti pleti, rozzáří pohled, dodají šmrnc rtům a postarají se o dokonale vypadající obočí. 

Dokonalé obočí – základ líčení

Obočí dává tváři výraz, jeho úpravu proto nesmíme zanedbávat. Současným trendem je přirozenost a hustota. Pokud vám to příroda nedopřála, nezoufejte. Výborného výsledku lehce dosáhnete použitím voděodolné řasenky na obočí Waterproof eyebrow mascara. Za pomoci několika tahů zvýrazníte chloupky a upravíte jejich tvar bez toho, aby došlo ke slepení. Díky voděodolné textuře se barva nerozmaže a vydrží celý den. Řasenka na obočí je dostupná ve třech barvách – od světlé, vhodné pro blondýnky, až po tmavou, ideální pro brunetky.

Na zvýraznění kontur obočí a vašeho pohledu poslouží oboustranná tužka Gorgeous eyebrow correcting & illuminating pen. Má jemnou krémovou texturu, kterou stačí nanést pod obočí. Na jedné straně matná varianta, která sjednotí a zahladí nerovnosti a na druhé perleťová, jenž zvýrazní pohled a kterou lze pro jiskřivý look použít i do vnitřního koutku oka. Nezapomeňte, že obočí znamená až 60 % výrazu tváře.

Sbohem nedokonalosti pleti

O drobné nedokonalosti pleti se postará rozjasňující korektor v klikacím peru Iluminating concealer touch & cover. Korektor má praktické balení, které dávkuje podle potřeby. Překryje problematické partie a tmavé kruhy pod očima a pro barevné sjednocení a rozzáření pleti je možno jej aplikovat i na místa pod obočím, v oblasti očí, nosu a rtů. Korektor je dostupný ve třech barevných odstínech.

Nechte rty vyniknout

Nebojte se na podzim jemné extravagance s tekutým holografickým leskem na rty Holographic lip gloss. Lehká a vysoce pigmentovaná textura obsahuje jemné částečky, které odrážejí světlo, díky nimž rtěnka mění barvu, vytváří magický vzhled, a zároveň rtům poskytne dostatečnou hydrataci. Nanést jej můžete samostatně, ale pro dosáhnutí ještě intenzivnějšího efektu doporučujeme aplikovat na rtěnku. Vybrat si můžete z pěti barevných variant.

Více na www.dermacol.cz

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018