Zdroj: web Maxi-Cosi

Pohodlná autosedačka Maxi-Cosi

7. 4. 2022

Maxi-Cosi přichází na trh s neuvěřitelně pohodlnou a první udržitelnou autosedačkou. Stále více rodičů se při výběru doplňků pro děti zajímá o to, zda se jedná o výrobky šetrné nejen k nim, ale také k naší planetě.

Kladou si otázku: Jaká je budoucnost těchto věcí, až doslouží? Jak bude země vypadat, až mé děti vyrostou? Už chápeme, že chovat se ekologicky není móda, ale nutnost. Zodpovědný přístup není dočasným trendem, ale životním stylem, v němž každý z nás může dát najevo, že se aktivně podílí na spolutvoření světa, v němž žijeme.

Chovat se udržitelně je největší závazek dneška, a proto přichází Maxi-Cosi na trh s novinkou. Lídr v tomto segmentu navrhl první udržitelnou autosedačku svého druhu.

8515671110MC-20
Zdroj: web Maxi-Cosi

Vylepšené úhly náklonu, 3D absorpce nárazu, eko materiály

Nový model je vyrobený ze 100% recyklovatelných materiálů. A nejen to: Mica Pro Eco má vytuněné bezpečnostní požadavky.

Ochrana proti bočnímu nárazu G-CELL 2. 0. je vylepšená o 3D absorpci nárazu. Maxi-Cosi se stabilně drží na předních příčkách v hodnocení bezpečnosti a nyní už to snad ani bezpečněji nejde.

Fullscreen-Retina-portrait-8515671110_2022_maxicosi_carseat_babytoddlercarseat_micaproecoisize_black_authenticblack_climaflowbackpanel_back
Zdroj: web Maxi-Cosi

Navíc má autosedačka vylepšené úhly náklonu, které poskytují naprosté pohodlí pro spánek dítěte. Mnoho rodičů už zažilo situaci, kdy se jednoduše museli otočit a s nespokojeným dítětem se vrátit domů, tomu se snažili designéři předejít.

Díky větším panelům ClimaFlow a prodyšným látkám, bude mít dítě vždycky v sedačce příjemnou teplotu, protože materiály maximalizují cirkulaci vzduchu. Navíc je díky použitým materiálů autosedačka i neuvěřitelně měkká a pohodlná.

8515671110MC-18
Zdroj: web Maxi-Cosi

Mica Pro Eco se navíc odlišuje tím, že ji lze otočit o 360°. Autosedačku si můžete natočit, jak potřebujete a nemusíte se bát, že dítě při manipulaci nechtěně uhodíte. Zkrátka si je natočíte, jak potřebujete.

Uchycení ISOFIXEM garantuje naprostou spolehlivost a díky pětibodovým pásům bude dítě vždycky v bezpečí. Dnes i zítra. Až do čtyř let.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018