Zdroj: archiv webu

Přijďte na e-SALON – soutěž o vstupenky

8. 10. 2019

Zajímáte se o elektromobily a čistou mobilitu? Pak nesmíte prošvihnout veletrh e-SALON (15.–17. listopadu). Právě nyní u nás běží soutěž o 50 vstupenek pro dva na jedinečný veletrh čisté mobility e-SALON! Zkuste své štěstí a odpovězte na 2 jednoduché otázky níže.

Na e-SALONu zajistí Žena v autě.cz exkluzivní program pro ženy a rodiny s dětmi. Pro návštěvnice jsme připravili atraktivní soutěž a workshopy na téma elektromobility a bezpečnosti silničního provozu. Správné uchycení dětské autosedačky názorně probereme ve vystaveném modelu ŠKODA. Nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay vás seznámí s nejnovějšími trendy v líčení a poskytnou líčení a poradenství zdarma. Pestrý program doplní workshop bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky ve vystaveném modelu Mercedes-Benz EQC, elektrickém SUV s nulovými emisemi. Těšíme se na vás!

ESALON vstupenky_pravidla

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018