Zdroj: archiv webu

Soutěž: Auta a krása patří dohromady

11. 6. 2021

Startujeme velkou letní soutěž „Auta a krása patří dohromady“. V té můžete vyhrát úžasné produkty od značek MAX FACTOR, SALLY HANSEN a WELLA a také vstupenky pro dva na 24. ročník oblíbeného veletrhu AUTOSHOW PRAHA. Soutěžíme celé léto a rozdáme celkem 25 cen!

Tato soutěž volně navazuje na anketu AUTO MÉHO SRDCE o nejlepší auto z pohledu žen. Na veletrhu AUTOSHOW (koná se od 27. do 29. srpna 2021 v pražských Letňanech) anketa totiž vyvrcholí. Předáme hlavní cenu absolutními vítězi letošní ankety a návštěvnice budou moci poslat hlas svému favoritovi v rámci hlasování veřejnosti Dámská Autovolenka.

Konkrétně se právě teď soutěží o 10 dárkových balíčků, jehož součástí je make up od Max Factor Lasting Performance, matná tekutá rtěnka Max Factor X-pert Colour Soft Elixir, lak na nehty Insta Dri a lak good.kind.pure od Sally Hansen, Rich Oil na vlasy od Welly a 2 vstupenky na AUTOSHOW 2021. Dalších 15  soutěžících získá po 2 vstupenkách na tento veletrh.

Odpovězte tedy na 2 jednoduché otázky a vyhrajte produkty MAX FACTOR, SALLY HANSEN a WELLA a vstupenky na oblíbený veletrh AUTOSHOW PRAHA. Tak neváhejte, vstupte do soutěže.Pravidla soutěže

SOUTĚŽ UŽ BYLA UKONČENA.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018