Zdroj: archiv webu

SOUTĚŽ: HURÁ DO BRNA NA CARAVANING 2019

2. 10. 2019

Veletrh Caravaning Brno každý rok navštíví více než 40 000 návštěvníků, staňte se jím i vy! Celkem padesát vylosovaných získá 2 vstupenky na veletrh Caravaning Brno (7.-10.11. 2019). Tak neváhejte, přihlaste se do naší soutěže a vyhrajte vstupenky! Zkuste své štěstí a odpovězte do 29. října na dvě jednoduché otázky níže.

Přijeďte na Caravaning za námi. Na našem stánku si budete moci názorně prověřit zásady bezpečné jízdy formou soutěže. Pro návštěvnice jsme připravili zajímavé workshopy. Ve vystaveném modelu KIA ProCeed, atraktivním prostorném vozu se sexy karoserií shooting brake, se budeme věnovat pravidlům správného uchycení dětské autosedačky od BabyDirekt.eu. Na stánku se budete moci seznámit s nejnovějšími trendy v líčení a nechat se nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Ve speciální úpravě rodinného MPV Peugeot Rifter s originální nástavbou názorně představíme ve spolupráci se SpokojenýPes.cz bezpečné cestování s rodinnými mazlíčky. Těšíme se na vás!

Pravidla_CARAVANING 2019

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018