Zdroj: archiv webu

Stylově do přírody

25. 2. 2017

Také ráda o víkendu utíkáte z městské džungle do přírody a o dovolené nejradši úplně mimo civilizaci? Fjällräven právě představuje novou řadu funkčního a stylového oblečení a vybavení pro pěší turistiku. Tentokráte jde ale navíc naproti potřebám být těch, kteří chtějí zůstat styloví ale zároveň už rovnou připraveni do přírody.

1
Foto: archiv webu

Fjällräven nyní rozšiřuje svůj sortiment o novou kolekci batohů a oblečení, které jsou uzpůsobeny nejen na treky, ale také na dobu než se do místa startu výpravy vůbec dostanete. Fjällräven na základě svých kolektivních zkušeností z cestování vytvořil celou řadu cestovních tašek a oblečení, které má jediný účel – co nejvíce usnadnit přepravu z místa A do místa B.

2
Foto: archiv webu


Názorným příkladem je nový batoh Splitpack z vysoce odolné G-1000 HeavyDuty Eco tkaniny. Vypadá jako cestovní taška, ale funguje jako batoh. Díky inovativnímu systému zipů se lze snadno dostat do obou přihrádek zavazadla. Díky polstrovaným popruhům a výplni v oblasti zad je jeho nošení pohodlné nejenom při běžné cestě například do posilovny, ale i na týdenní výpravě do přírody.


Na cesty vám nestačí pouze chytře uzpůsobené zavazadlo, ale je také nutné umět chytře zabalit jeho obsah. Nové dámské a pánské bundy Traveller’s Jackets jsou vybaveny praktickými kapsami na uložení nejrůznějších věcí od osobních dokladů a platebních karet přes mapu či průvodce až po deštník. Jejich jednoduchý design a funkční materiál je činí vysoce univerzálními, díky čemuž je využijete stejně dobře na vycházkách do města i do přírody.


Abisko Trekking Tights mají zesílenou látku na kolenou a na zadní části kalhot, aby chránily před vlhkem, když člověk klečí nebo sedí na provlhlé zemi. Na rozdíl od sportovních legín nabízejí praktický úložný prostor – velkou kapsu na mapu na pravé nohavici a menší kapsu se zipem na levé. Hustý a odolný strečový materiál navíc odvádí vlhkost a zároveň chrání před spálením. Abisko Trekking Tights v klasické délce budou dostupné v dámské i pánské variantě. Pro dámy budou s širokým, pohodlným a nastavitelným pasem na šňůrku a s malou bezpečnostní kapsičkou. Dámský model bude navíc i ve zkrácené ¾ verzi.


Všechny produkty budou dostupné na jaře 2017.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018