Zdroj: fotobanka automobilky Kia

Připravte se s KIA na léto

9. 5. 2016

Jarní prohlídka u řidičů získává na popularitě, jelikož si uvědomují, že v létě je styl jízdy odlišný a na automobily jsou kladeny jiné nároky. Většina řidičů se v létě nebojí trošku přišlápnout plyn díky lepším podmínkám na silnicích a nebo se vydávají na delší cesty. Proto se doporučuje detailní prověření vozů před začátkem letní sezóny. Majitelé vozů Kia se mohou radovat, jelikož až do konce května mohou využít nabídky jarní prohlídky za zvýhodněnou cenu, a ještě k tomu soutěžit o originální fotbalový míč.

Jarní prohlídka v některém z autorizovaných servisů Kia zahrnuje celkem 15 klíčových prvků. Příkladem je kontrola a seřízení světlometů, vyčištění klimatizace nebo výměna kabinového filtru. Bonusem je, že při objevení nějaké závady na voze získají slevu na náhradní díly. Například nejčastější návštěvníci autoservisů s vozy Kia cee´d a SUV Kia Sportage si mohou pořídit třeba nové lišty do stěračů o 15 procent levněji. Velkým lákadlem pro všechny návštěvníky autorizovaných servisů značky je možnost vžít se do kůže hráčů na nadcházejícím mistrovství Evropy ve fotbale UEFA EURO 2016. Každý majitel vozu Kia, který si pořídí nové náhradní díly nebo příslušenství v hodnotě alespoň 500 Kč se může zapojit do soutěže o fotbalový míč, se kterým se bude hrát na fotbalovém šampionátu.

Sdílet článek:

Více na webu Kia

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018