Zdroj: fotobanka automobilky DS Automobiles

Tip na dárky: Insta butik DS Automobiles

19. 10. 2021

Dámy zbystřete. Nevíte čím si udělat radost? Značka DS Automobiles se rozhodla otevřít online butik. Najdete v něm přibližně třicet položek, jde zejména o koženou galanterii a kolekci Inès de la Fressange Paris. Všechny výrobky prodává přímo DS Automobiles a dodává je do celé Evropské unie.

Zdroj: fotobanka automobilky DS Automobiles

Hvězdné produkty

TAŠKA 48H DS (490 €): elegantní celokožená cestovní taška, kterou navrhli designéři DS Design Studio Paris a vyrábí se ve Francii. Tato taška 48H má velký počet vnitřních i vnějších přihrádek, a je proto velmi praktická. Zip vedený po celé délce mimo střed tašky (na obou stranách sahá až na konec) umožňuje snadný přístup do celého vnitřního prostoru.

Tašku lze díky odnímatelnému ramennímu popruhu nosit v ruce, křížem přes tělo nebo na rameni. Na tašce naleznete řadu prvků typických pro výrobky DS, zejména gilošovaný vzor „Clous de Parisů na jezdci zipu. Na nýtech je upravená verze loga DS, na svět automobilů DS odkazuje také kůže a celé zpracování.

Zdroj: fotobanka automobilky DS Automobiles

PENĚŽENKA DS x INES DE LA FRESSANGE PARIS (190 €): tato velmi elegantní peněženka vznikla ve spolupráci mezi módním domem Inès de la Fressange Paris a DS Automobiles. Díky malé velikosti se snadno nosí v kapse. Zlatý zip a kožené provedení „airmail“ jí dodávají punc elegance.

Sdílet článek:

Více na webu DS

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018