Zdroj: archiv webu

Tipy na dárky pro nejmenší

2. 11. 2016

Panenka My First Baby Annabell 

Chytré jsou v dnešní době nejen telefony, ale moderní technologie si našly cestu i do hraček pro děti. Společnost Zapf Creation vytvořila panenku, kterou lze propojit s tabletem. Panenka má dva režimy – s aplikaci a běžný. V normálním hracím režimu bez aplikace panenka např. saje z lahvičky a po jídle si odříhne, při polechtání se směje apod. V režimu hry s aplikací je panenka propojena s dětskou aplikací plnou obrázků. Aplikace prostřednictvím animované grafiky nabízí různá doporučení, co by miminko mohlo potřebovat nebo chtít. Ke hře s panenkou není třeba, aby bylo zařízení připojeno na internet, stačí jen, když je panenka synchronizována s aplikací. Při hře s aplikací se nezadávají, nesbírají ani nikam neposílají žádná data. Panenka My First Baby Annabell je zajímavou a „chytrou“ hračkou, která kombinuje realistickou hru na maminku s aplikací plnou obrázků. Hraní si s panenkou podporuje a rozvíjí empatii a smysl pro odpovědnost.

Little Tikes Cozy Coupe 

Děti mají rády, když mohou usednout za volant a být řidičem svého vlastního auta. Cozy Coupe je kompaktní autíčko s pevnou střechou a otevíratelnými dvířky, do kterého když děti usednou, mají pocit svého „vlastního prostoru“ a moci nad velkým strojem. Je to robustní auto, ve kterém se dá pohodlně sedět, mávat všem kolem z okénka. Jakmile si děti sednou za volant, instinktivně přijdou na to, co mají dělat. Pokud mají rodiče potíže udržet potomka v kočárku, může se kočárek nahradit právě autíčkem. Do autíčka je možné dát do otvoru pro nohy podlážku, tím pádem v autíčku děti sedí, aniž by šlapaly a rodiče mohou autíčko chytit za otvor ve střeše a pohodlně jej vézt kam je potřeba. Podlážka je tam primárně pro menší děti, které ještě nezvládnou ťapat, ale takto se dá využít i pro větší děti.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018