Zdroj: fotobanka automobilky Toyota

Toyota oceněna za bezpečnostní paket

17. 10. 2017

Paket Safety Sense je přítomen na palubě 92 % prodaných aut značky Toyota v Evropě. Ocenila to odborná porota složená z předních motoristických novinářů.

Tento fakt a zejména tempo, se kterým dokázala Toyota vybavit vozy tímto bezpečnostním paketem napříč celou modelovou řadou, ocenila porota nejvíce. Toyota je tradičním průkopníkem na poli vývoje a nasazení bezpečnostních systémů do aut s cílem co nejvíce omezit nehodovost. Výrazné zlepšení bezpečnosti se tak podaří jedině s masivním rozšířením vyspělých bezpečnostních technologií. Všechny modely vybavené paketem Safety Sence mají protikolizní systém (PSC), včetně asistenta jízdy v pruzích. Pokud je vozidlo dále vybavené radarem je systém rozšířený o adaptivní tempomat s funkcí rozpoznání chodců. V základním výbavě nechybí ani automatické přepínání dálkových světel a rozpoznávání dopravních značek.

Sdílet článek:

Více na webu Toyota

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018