Zdroj: archiv webu

Vánoční inspirace v Marionnaud

26. 11. 2018

Třpytivé vločky sněhu, námraza na skle, která připomíná nejkrásnější krajku, lesklá plocha ledu či hvězdné nebe mrazivé noci. Všechna tato kouzla zimní přírody byla inspirací nové kolekce vánočních setů Marionnaud.

Najdete v ní 25 nádherných setů, například adventní kalendář ve tvaru vločky, ve kterém se ukrývá dáreček dekorativní kosmetiky i doplňků na každý den, sety štětců připomínající hvězdnou oblohu, paletky ve tvaru vloček, stříbrný kufřík s make-upem, za který by se nemusela stydět ani profesionální vizážistka a mnoho dalšího.

Myslelo se i na malé princezny, na ty čekají dvě make-up kazety ve tvaru kočičky. Společným jmenovatelem celé kolekce je kvalita produktů, krásné, hravé obaly a třpyt. Trefit se do vkusu žen v našem okolí je někdy složité. S kvalitní a krásnou kosmetikou však nikdy nešlápneme vedle. Šmrncovní stíny pro maminku, sestře rozjasňující pudr ve tvaru vločky, koupelový set babičce, kamarádce laky na nehty a malé neteři rozkošnou kočičku s líčidly.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018