Zdroj: archiv webu

YSL nové barvy na rty a oči

16. 1. 2021

Jaké jsou trendy barvy líčení pro letošní rok? Kolekce pro jaro/léto 2021 od YSL Beauty přináší v nadcházejícím období plném hřejivého slunce příjemné osvěžení. Přitažlivou kolekci plnou ledově šťavnatých pastelových odstínů pro rty i oči vytvořil Tom Pecheux.

Hvězdou kolekce je atraktivní paletka COUTURE COLOUR CLUTCH PALETTE COLLECTOR. Tato edice je oděna do světle růžového prošívaného obalu s finišem připomínajícím kůži. Na prošívaném obalu ve vzoru Chevron je i ikonické logo Cassandre v ledově stříbrné barvě. Rozšiřte si s touto paletkou svou sbírku a neváhejte ji brát všude s sebou. Exkluzivně k dostání na Notino. Edice nabízí deset odstínů s intenzivní pigmentací, ve kterých se mísí svěžest jara s charakteristickými barvami léta.

Foto: archiv webu

Dva nové odstíny ROUGE VOLUPTÉ SHINE zachycují sladkost jara a rozjasněnost léta, zatímco nabízejí rtům moment čistého potěšení. Rtěnky se na rtech rozplývají a přinášejí závan svěžesti. Složení umožňuje rtěnku vrstvit a dosáhnout intenzivnějšího krytí. Intenzivní lesk, komfort a hydratace je zajištěna díky olejům a antioxidačnímu granátovému jablku z YSL Beauty komunitních zahrad Ourika. Jedná se o oázu uprostřed nedotčené krajiny marockého pohoří Atlas, které proslulo extrémními podmínkami. V těchto zahradách jsou květiny a plodiny pěstovány družstvem žen YSL Beauty tyto neobyčejné zahrady založila s cílem lépe porozumět síle těchto rostlin.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018