Zdroj: archiv webu

Nejvíce trendy bezpečná kabelka

16. 8. 2016

Někdy stačí dobrý nápad a originální projekt je na světě. Když se k tomu ještě připočte to, že starým a nepotřebným věcem se vdechne nový smysl a krása, může se radovat dvojnásob. Motivací značky ZasPas je znovuvyužití materiálů z aut a nalézání  jim nový účel. Nové, neotřelé zapojení do současného světa.

ZasPas je z velké dávky inspirována vrakovištěm. Tam, kde staré věci zanikají, díky ZaSpas vznikají nové. Z recyklovaných bezpečnostních pásů vytváří jak dámské a pánské tašky, tak i jiné drobnosti. Na první pohled je materiál, ze kterého jsou tašky vyrobeny jen těžko k poznání. Jde o odolný materiál, který má i po vyřazení ze své původní funkce skvělé vlastnosti. Je pevný, stálobarevný a jen tak něco ho nedokáže zničit. Díky tomu jsou i samotné tašky velmi odolné. To co jezdí po českých silnicích, se promítá v ZasPas taškách.

Všechny pásy se před zpracováním důkladně vyčistí a obnoví. Pásy jsou různorodé. Liší se barvou, odstínem, strukturou, vzorem či opotřebením. Vše je dáno typem vozidla a rokem jeho výroby. Tyto odlišnosti nám umožňují vyrábět produkty, z nichž si každý nese vlastní míru jedinečnosti. Převážná většina pásů je černá, ale občas jsou k vidění i hnědé nebo světlé, výjimečně i barevné. Při vytváření doplňků se využívá rovněž „cvakátka“ z aut, ale i koženka z autosedaček na vnitřní kapsy. ZasPas vytváří nejen sportovní a městské tašky, ale i velmi elegantní tašky do společnosti. Každý kdo má rád nevšední módu, auta, recyklaci, vtip a takřka nezničitelnost si mezi ZasPas produkty vybere. Každý pás nese svůj vlastní příběh.

Více o produktech na www.zaspas.cz. Tašky ZasPas budou k vidění také na našem stánku na Autoshow 2016. Přijďte si s námi o ně zasoutěžit.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018