Zdroj: archiv webu

Zelená matcha je IN

10. 4. 2021

Jaro je tady a s ním pořádný závan barev. Ten se nevyhnul ani kavárnám Starbucks. Kromě výjimečných nápojů na bázi zeleného čaje matcha si ve své kavárně budete moci vychutnat i veganské alternativy svých oblíbených nápojů nebo se potěšit širokou nabídkou šálků, lahví či tumblerů.

Pokud náhodou neznáte jedinečný zelený čaj matcha, během letošního jara je ten nejlepší čas ho ochutnat. Japonský nápoj překvapí nejen netradiční barvou, ale i svou chutí. Ta je velmi je specifická, navíc skvěle kombinovatelná s mlékem, mléčnými alternativami a sirupy.

Foto: archiv webu

Ve Starbucks si tento jedinečný zelený čaj, který vás na první pohled ohromí svou sytou smaragdovou barvou, můžete vychutnat v podobě Matcha Lemonade, která v sobě spojuje mikromletý zelený čaj matcha v kombinaci s limonádou. Výsledkem je svěže sladký a lahodný nápoj, který má zářivý zelený odstín.

Pokud dáváte přednost jemné chuti, doporučujeme sáhnout po Matcha Green Tea Latte, které vám ve Starbucks připraví v horké i ledové verzi. Tento krémový, jemně sladký nápoj okouzlí vaše smysly. Doplníte-li ho oblíbeným sirupem, ihned se stane vaším favoritem. Nebudete věřit, že zelená může chutnat tak skvěle!

Foto: archiv webu

Starbucks se zbarvuje zeleně i v případě ochrany životního prostředí. Pomoci můžete i vy. Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního hrnku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč z ceny nápoje a také přispějete k menší zátěži přírody.

Ještě nemáte svůj tumbler nebo cold cup? Určitě si vyberete z aktuální nabídky v Starbucks, v níž najdete designové šálky a termosky, znovupoužitelné sklenice, ale i lahve, které udrží teplotu vašeho nápoje, ať už se chcete zahřát, nebo osvěžit.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018