Zdroj: archiv webu

Změňte každodenní rutinu v malý rituál

19. 2. 2018

Pusťte harmonii a soulad do všech koutů svého domova. Dopřejte si v novém pomalejší tempo a intenzivnější prožití každého okamžiku. A to i těch, které se mohou zdát jako nudná nezbytnost.

S produkty Rituals určenými pro váš domov a pro péči o vaše ruce si nyní můžete vychutnat každičkou chvíli. Nový design produktů teď ještě více ozdobí vaši kuchyni, koupelnu či toaletu a díky jedinečnému složení poslouží vaší pokožce.

Začněte krásným a kvalitním základem. Luxusní podnosy Antique Blanc a Antique Bleu se stanou nedílnou součástí vaší kuchyně či koupelny. Dokonale sladí gel na mytí rukou, hydratační mléko a prostředek na mytí nádobí. Jejich nadčasový vzhled propůjčí každé domácnosti eleganci a styl.

Produkty Rituals určené pro péči o ruce dostaly nový vzhled. Tyto vkusné lahvičky nebudete chtít schovávat. Vyberte si svou oblíbenou kolekci a dopřejte své pokožce každodenní něžné ošetření. Nově můžete také využít náhradní náplně. Zvolte kombinaci vzácných přísad a vůní v gelech a hydratačních mlécích a vyberte si produkty z The Ritual of Sakura, The Ritual of Dao, The Ritual of Hammam nebo The Ritual of Happy Buddha. Z každodenní nudné rutiny se pak stane malý rituál radosti.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018