Zdroj: archiv webu

Snadné stěhování nebo na dovolenou

11. 9. 2016

Asi nikoho nepřekvapí, že stále více Čechů raději jezdí na dovolenou autem. Mezi nejoblíbenější destinace se řadí Slovensko, Chorvatsko, Itálie a Rakousko, kam se dá autem dostat velmi pohodlně. Velkým plusem je, že vás nesvazují termíny cestovních kanceláří a můžete si svobodně určovat tempo a cíl cesty. Konec konců náklady na cestu jsou při rozpočítaní na více lidí také mnohem levnější. Takže proč ne? Problémem ale často bývá, že pro větší partu lidí „osobák“ nestačí. A právě pro ty, kteří si potřebují půjčit velký vůz, ať až jednou na dovolenou nebo potřebují přestěhovat byt, je tu řešení. Znáte službu Das RentAuto?

V Das RentAuto mají řadu velkých užitkových vozů, které se hodí jak na dlouhé cesty, tak i pro manipulaci s nákladem. Například, pokud si půjčíte vůz Volkswagen Caravelle, tak vás to bude stát 1 800 Kč/den. Pokud naopak potřebujete něco přestěhovat nebo odvézt větší náklad, tak se vám bude hodit skříňový Crafter, v jehož úložném prostoru je řada různých upínacích možností, aby náklad zůstal bezpečně na svém místě. Půjčení takového stěhováku na jeden den vás vyjde na 1700 Kč. Všechny vozy jsou nové, bezpečné a mají pojištění s jednoprocentní účastí.

Takže šťastnou cestu!

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018