Foto: Sabina Kvášová

Naše reprezentace v běhu na lyžích jezdí vozy VW

29. 1. 2018

VW nabízí své užitkové vozy s pohonem všech kol 4MOTION více než 30let. Modely 4MOTION využívají například členové českého reprezentačního týmu v běhu na lyžích, kteří mají k dispozici flotilu vozidel Caddy, Transporter nebo Crafter. 

 Na závodech seriálu SkiTour se mohou fanoušci a běžci na lyžích setkávat i s dalšími modely 4MOTION, od Multivanu až po Amarok. Partnerství VW
se Svazem lyžařů ČR a seriálem běhů na lyžích SkiTour je pro VW příležitostí k prezentaci všech předností pohonu všech kol 4MOTION. Příkladem všestrannosti a robustnosti těchto vozidel je i nedávná účast dvou doprovodných vozidel Crafter 4MOTION na legendární Rallye Dakar 2018.

VW rovněž u modelů s označením 4MOTION nabízí prodlouženou záruku na 2+2 roky, resp. 200 000 km, která je součástí sériové výbavy. Pohon všech kol 4MOTION lze objednat u všech modelových řad: Caddy, T6 (Transporter, Multivan, Caravelle, California), Crafter i Amarok. Pro náročný provoz v neschůdném terénu lze pohon všech kol na přání doplnit uzávěrkou zadního diferenciálu, která zabraňuje prokluzu jednoho kola a následné ztrátě trakce.

 

Sdílet článek:

Více na webu Volkswagen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018