Zdroj: fotobanka automobilky Volkswagen

Volkswagen a Jizererská 50

7. 1. 2016

Volkswagen je již třetím rokem v řadě hlavním partnerem populárního seriálu SkiTour a kultovního závodu Jizerská 50. Její 49. ročník se uskuteční v Bedřichově v Jizerských horách o víkendu, 8. až 10. ledna 2016.

02
Zdroj: fotobanka automobilky Volkswagen

Největší český seriál v běhu na lyžích se koná již devátým rokem a jen v loňském roce přesvědčil k účasti více než 9000 závodníků. Ozdobou SkiTour je nejen tradiční Jizerská 50, ale také unikátní noční závod s čelovkami Night Light Maraton, jímž bude 16. ledna letošní seriál pokračovat.

V letošním ročníku se v rámci Jizerské 50 pojede řada dalších menších samostatných závodů, včetně závodu Volkswagen Bedřichovská 30, který bude odstartován již tento pátek ve 13 hodin na lyžařském stadionu Bedřichov.

Značka Volkswagen připravila pro diváky na stadionu v Bedřichově bohatý doprovodný program a komfortní zázemí. Ze speciálně postavené tribuny budou mít na závod lepší výhled než v minulosti, zatímco na velké LED obrazovce naproti tribuně poběží mimo jiné přenos České televize ze závodu. Zimě nedají šanci izolační sedáky a povzbuzování usnadní tleskátka. Drobné občerstvení s teplými nápoji bude na stadionu v Bedřichově podáváno ve vyhřívaném pojízdném stánku značky Volkswagen Užitkové vozy, který navíc nabídne i zábavné atrakce, například v podobě autodráhy.

Sdílet článek:

Více na webu Volkswagen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018