Zdroj: fotobanka automobilky Ford

Nové sportovní a luxusní edice Fordu Kuga

13. 10. 2016

Ford představil nové varianty modelu Kuga. Kuga ST-Line nabízí dynamický vzhled a Kuga Vignale klade důraz na prémiový vzhled a luxusní zpracování interiéru.

Hlavními poznávacími znaky exteriéru Kugy ST-Line jsou například nová 18″ černá kola se světlými frézovanými plochami nebo 19″ černá kola v odstínu Ebony, černá lišta okolo bočního prosklení a označení ST-Line na předních blatnících, ochranný plát ve spodní části předního nárazníku, nástavce prahů, zadní spoiler i lemy blatníků v barvě karoserie, černé střešní ližiny, tónovaná přední i zadní světla. Interiér doplňují nová sportovní sedadla s prošíváním, které nalezneme rovněž na manžetě řadicí páky a volantu; speciální dvouvrstvý lak Deep Space s metalickým efektem na středové konzole nebo černý potah stropu.

ford_gw2016-kuga_06
Zdroj: fotobanka automobilky Ford

Kuga Vignale nabízí oproti standardnímu provedení horní mřížku chladiče s opakujícím se vzorem šestiúhelníků a chromovanou linií, ochranné lišty dveří s chromovanou linií a boční nástavce prahů. Prémiový vzhled interiéru dotváří sportovně laděná prošívaná sedadla, která jsou elektricky nastavitelná v 10 směrech a s vyhříváním; kůží obšitý volant, palubní deska a loketní opěrka. Velkorysá standardní výbava zahrnuje hlasem ovládaný multimediální systém s vestavěnou navigací, adaptivní bixenonové světlomety, bezdotykové ovládání kufru, aktivní parkovací asistent a mnoho dalšího.

ST-Line a Vignale jsou k dispozici s motorem 2.0 TDCi o výkonu 132 kW a pohonem všech kol. Ceny začínají na částce 571 990 Kč, model Kuga ST-Line bude možné pořídit za 905 990 Kč a Kuga Vignale již za 1 033 990 Kč. Oba modely jsou již v prodeji.

Sdílet článek:

Více na webu Ford

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018