Ssangyong Torres: foto Ssangyong

Torres: nové SUV od Ssangyong

28. 8. 2023

Rok trvalo než jihokorejská automobilka SsangYong uvedla svůj nový model Torres také v Česku. Sebevědomé SUV je nyní tady a chce české řidičky a řidiče zaujmout atraktivním poměrem ceny a hodnoty a také velikým zavazadlovým prostorem.

4P_Front-style-1-ve-velke-velikosti

Velikostí se řadí mezi modely Korando a Rexton. SsangYong tak doplňuje svou modelovou paletu o vůz velikosti Škoda Kodiaq nebo Nissan X-Trail, což je mezi českými zákazníky velmi populární segment.

14P_Load-space-_-camping-1-ve-velke-velikosti
Ssangyong Torres: foto Ssangyong

Nové SUV má ostře řezané hrany evokující jízdní dynamiku a dobrodružství. Nová je také vertikální podoba mřížky chladiče, která je výrazným prvkem nového designového směru.

Dobrodružné vzezření podtrhují podlouhlé LED světlomety a dveře zavazadlového prostoru inspirované rezervním kolem off-roadů.

17P_6-SPEED-MANUAL-TRANSMISSION-ve-velke-velikosti
Ssangyong Torres: foto Ssangyong

Při návrhu interiéru bylo myšleno především na přehlednost a plnou kontrolu nad ovládáním vozidla v každém okamžiku.

Torres chytře kombinuje fyzická tlačítka s intuitivním technologickým řešením třech samostatných displejů. Vše je přehledné a snadno ovladatelné.

SsangYong Torres nabízí dostatek místa jak pro pasažéry, tak i pro náklad. To ocení zejména rodiny, které potřebují velký zavazadlový prostor (839 litrů / 703 litrů v případě vybavení rezervním kolem).

Ssangyong Torres: foto Ssangyong
Ssangyong Torres: foto Ssangyong

Korejské SUV je poháněno čtyřválcovým 1.5 litrovým benzínovým turbo motorem se 163 koní. Ten poskytuje maximální točivý moment již při nízkých otáčkách (1 500 otáček za minutu).

Ssangyong Torres: foto Ssangyong
Ssangyong Torres: foto Ssangyong

Již od základní verze CLUB s cenou od 699 900 Kč s DPH obsahuje Torres bohatou výbavu (LED světlomety, digitální přístrojová deska, automatická klimatizace, zrcadlení smartphonu, parkovací senzory, kamera, vyhřívání sedadel i volantu apod.).

Ke všem verzím lze zvolit 6stupňovou automatickou převodovku značky AISIN (ve verzi CLUB a STYLE za příplatek, ve verzi CLEVER a PREMIUM je standardem).

Pohon všech kol (AWD) lze zvolit za příplatek ve verzi STYLE, CLEVER a PREMIUM.

Sdílet článek:

Více na webu Ssangyong

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018