Zdroj: fotobanka automobilky Volvo

Volvo láká do Švédska na stylovou chatu

21. 2. 2017

Při příležitosti uvedení nového modelu V90 Cross Country se Volvo spojilo s online správcem sítě hotelů Tablet, aby mohli nabídnout výjimečný zážitek v uklidňující zasněžené krajině švédských hor.

Po omezenou dobu si lze rezervovat pobyt v odlehlé chatě Get Away Lodge, která se nachází kousek za hranicí rušného zimního resortu vesnice Åre v severošvédském regionu Jämtland. Tradičně vyhlížející horská chata byla nově zrekonstruována a vybaven designovým nábytkem. Součástí pobytového balíčku je také nový model V90 Cross Country s trvalým pohonem všech kol, zvýšenou světlou výškou a celou řadou asistenčních a bezpečnostních systémů.

Horská chata je obklopena zasněženými horami, hlubokými lesy a nádhernými řekami. Chata nabízí ložnici pro dvě osoby, plně vybavenou kuchyň s panoramatickým výhledem na horu Åreskutan a obývací pokoj s velkým krbem. Součástí chaty jsou také jídelna, studovna a relaxační pokoj například pro cvičení jógy, který je vybaven podložkami na jógu, vonnými tyčinkami a svíčkami. V prostorném skladu najdou dočasní obyvatelé domu rozmanitou výbavu na zimní sporty, která zahrnuje například lyže, teplé zimní oblečení nebo sněžnice.

Sdílet článek:

Více na webu Volvo

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018